Lijst leraren Alexander Techniek Nederland

      Op bovenstaande kaart kunt u een leraar bij u in de buurt zoeken. Typ uw plaatsnaam in en ‘Zoek’. Als u op een icoontje en dan op de naam van de leraar klikt, krijgt u meer informatie te zien.

       


      Hieronder vindt u ook simpelweg een lijst van alle leraren met de verschillende locaties waar ze lessen aanbieden. De lijst is gesorteerd op voornaam. Klik op ‘Meer informatie’ voor contactgegevens.

      Angelica Ordinas – Zeist – Meer informatie
      Anna Alkema-Schweizer – Utrecht – Meer informatie
      Anna Koolen – Op locatie: Centrum Spiraal – Roermond – Meer informatie
      Anna Koolen – Op locatie: Dansstudio Faracha – Weert – Meer informatie
      Anna Koolen – Rosmalen – Meer informatie
      Annemarie Broekhuizen – Alexander Techniek & Stem Studio – Amsterdam – Meer informatie
      Annemarie Broekhuizen – Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten/Toneelschool & Kleinkunstacademie – Amsterdam – Meer informatie
      Ariane Dijkstra – Amsterdam – Meer informatie
      Arie Jan Hoorweg – Alexander Techniek Opleiding Nederland (ATON) – Amstelveen – Meer informatie
      Ayumi Matsuda – Amsterdam – Meer informatie
      Bonno Lange – Alexandertechniek in Oost – Amsterdam – Meer informatie
      Bonno Lange – Parnassos Cultuurcentrum – Utrecht – Meer informatie
      Caroline Boerlage – Doorn – Meer informatie
      Caroline Deul – Utrecht – Meer informatie
      Cecilia Augusteijn – Amsterdam – Meer informatie
      Cecilia Augusteijn – Amsterdam – Meer informatie
      Crissman Taylor – Hogeschool voor de Kunsten Utrecht – Utrecht – Meer informatie
      Crissman Taylor – Utrecht – Meer informatie
      Deirdre Hogan – Amsterdam – Meer informatie
      Deirdre Hogan – Amsterdam – Meer informatie
      Djoeke Reijseger-Klijzing – Hilversum – Meer informatie
      Doris Hochscheid – Amsterdam – Meer informatie
      Eduard Marcet Capella – Alexander Technique – Amsterdam – Meer informatie
      Eduardo Tilve – Amsterdam – Meer informatie
      Elke Mastwijk – Amsterdam – Meer informatie
      Elsie Reiziger – Hilversum – Meer informatie
      Erik Oonk – Utrecht – Meer informatie
      Erik Warmerdam – Zwolle – Meer informatie
      Esther Snelder – Amsterdam – Meer informatie
      Esther Visser – Free-up, Alexander Techniek Praktijk – Haarlem – Meer informatie
      Eva Karczag – Arnhem – Meer informatie
      Fiona Tree – Alexander Technique – Haarlem – Meer informatie
      Fleur van Groen – Amsterdam – Meer informatie
      Francien Schoonens – Den Haag – Meer informatie
      Fransje Thio – s-Hertogenbosch – Meer informatie
      Gertje Hutschemaekers – Alkmaar – Meer informatie
      Gertje Hutschemaekers – Praktijk Amaryl – St. Pancras (bij Alkmaar) – Meer informatie
      Gilles Rullmann – Haarlem – Meer informatie
      Hannah Paarlberg – Alexandertechniek Den Helder – Den Helder – Meer informatie
      Helga Langen – Alexander Techniek Langen – Amsterdam – Meer informatie
      Hildegarde De Baets – Amsterdam – Meer informatie
      Hildegarde De Baets – Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten – Amsterdam – Meer informatie
      Hildegarde De Baets – Integraal Medisch Centrum – Amsterdam – Meer informatie
      Hildegarde De Baets – Stichting de Lucas Borkel Acteursschool – Amsterdam – Meer informatie
      Hylke Rozema – Hoorn – Meer informatie
      Hylke Rozema – Praktijk Alexander Techniek Amsterdam – Amsterdam – Meer informatie
      Ingrid van Schuylenburch – Centrum DJOJ – Rotterdam – Meer informatie
      Ingrid van Schuylenburch – Centrum Europaplein – Amsterdam – Meer informatie
      Ingrid van Schuylenburch – Medisch Centrum voor Staturele Aandoeningen – Rotterdam – Meer informatie
      Ivan Lukic Crkvenjakov – Studio Adagio – Nijmegen – Meer informatie
      Jaal Hoffmann – Soest – Meer informatie
      Jacqueline Hulleman – Ruimte Kortenaer – Amsterdam – Meer informatie
      Janneke Slagter – Groepspraktijk Heesterpoort – Groningen – Meer informatie
      Jantien Schreurs – Amsterdam – Meer informatie
      Jantien Schreurs – Pier K Vertrekpunt voor kunst en cultuur – Hoofddorp – Meer informatie
      Jet Stevens – Amsterdam – Meer informatie
      Jolanda Hoogers – de Loods – Zundert – Meer informatie
      Jolanda Hoogers – Eindhoven – Meer informatie
      Joris Noordermeer – It´s time to go UP – Noordwolde – Meer informatie
      Jos Burger-Huges – Eindhoven – Meer informatie
      Jose Peeters – Amsterdamse Hogeschool van de Kunsten – Conservatorium van Amsterdam – Amsterdam – Meer informatie
      Jose Peeters – Hilversum – Meer informatie
      Karin Janssen – Almere – Meer informatie
      Kimberly Harrison – Alexander Techniek – Milsbeek – Meer informatie
      Kimberly Harrison – Alexander Techniek – Nijmegen – Meer informatie
      Kimberly Harrison – Zero-point – Breda – Meer informatie
      Leonie Stevens – Amsterdam – Meer informatie
      Leonie Stevens – Woerdense Verlaat – Meer informatie
      Liesbeth Houdijk – Beverwijk – Meer informatie
      Liesbeth Houdijk – BplusC Leidse Muziekschool – Leiden – Meer informatie
      Lior Kuperberg – Body & Soul – Amersfoort – Meer informatie
      Maaike Aarts – Alexander Techniek Praktijk – Amsterdam – Meer informatie
      Marga Melerna ( van Meulenaarsgraf) – Bussum – Meer informatie
      Margo Snepvangers – Amsterdam – Meer informatie
      Maria Vahervuo – Amsterdam – Meer informatie
      Maria Vahervuo – Amsterdam – Meer informatie
      Marieke van den Oort – Body in Balance – Amsterdam – Meer informatie
      Marjo van Elsdingen – Studio UP!date voor Alexandertechniek en ergonomisch advies – Amersfoort – Meer informatie
      Mathilde Klerks-Noordermeer – It´s time to go UP – Noordwolde – Meer informatie
      Mirjam Dirks – Blauwe Boerderij – Groningen – Meer informatie
      Myrte van Westerop – Alexandertechniekstudio Olympiakade – Amsterdam – Meer informatie
      Myrte van Westerop – Het Klokhuis – Den Haag – Meer informatie
      Nancy Di Giovanni – Zutphen – Meer informatie
      Noortje Köhne – Amsterdam – Meer informatie
      Noortje Köhne – De Groene Passage – Rotterdam – Meer informatie
      Patrick Johnson – Smartbody – Amsterdam – Meer informatie
      Paul Versteeg – Alexander Techniek Centrum Amsterdam (ATCA) – Amsterdam – Meer informatie
      Paul Westerman – Equilibrium – Utrecht – Meer informatie
      Pauliina Lievonen – Utrecht – Meer informatie
      Petra Kleuver – Zuidhorn – Meer informatie
      Petra P.L. Polman – Arnhem – Meer informatie
      Petra P.L. Polman – Deventer – Meer informatie
      Sanderijn Tas – Amsterdam – Meer informatie
      Stephan van Dijk – Alexandertechniek praktijk Brouwersgracht – Amsterdam – Meer informatie
      Stephan van Dijk – Alexandertechniek praktijk Brouwersgracht – Amsterdam – Meer informatie
      Tessa Marwick – Alexander Techniek Centrum Amsterdam (ATCA) – Amsterdam – Meer informatie
      Theresia Juten – Den Haag – Meer informatie
      Tineke van Embden Andres – Ruimte bij Bewegen – Kring van Dorth – Meer informatie
      Ulrike Neumann – Amsterdam – Meer informatie
      Ulrike Neumann – Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten afdeling School voor Nieuwe Dansontwikkeling – Amsterdam – Meer informatie
      Wendelien (Verbeek)- de Jongh – Den Haag – Meer informatie
      Wilberd Bakker – Praktijk voor Alexander Techniek – Kuna Ludado – Deventer – Meer informatie
      Willem Hellbreker – Alexander Techniek Lelystad – Lelystad – Meer informatie
      Willem Hellbreker – Amsterdam – Meer informatie